Rūta Klimašauskienė

LEKTORĖ

Personalo valdymo konsultantė, koučingo specialistė, lektorė, sertifikuota kūrybingumo ugdymo konsultantė, socialinių mokslų daktarė.


Gilinasi ir nuolat domisi psichologijos, neuromokslo, kūrybingumo skatinimo naujovėmis. Šiuo metu podiplominėse studijose mokosi psichodinaminės organizacinės ir grupių terapijos.


Konsultuoja įmones darbuotojų motyvavimo klausimais, padeda rasti atsakymus, kodėl neveikia komandos formavimo renginiai ir kitos dažnai taikomos motyvacinės priemonės. Atlieka mikroklimato, darbuotojų motyvacijos ir įsitraukimo tyrimus. Kuria mokymų programas ir veda praktinius, patirtinius mokymus darbuotojų motyvavimo, vadovavimo, emocinio intelekto lavinimo, darnaus komandos darbo, komunikavimo, efektyvaus tarpusavio bendravimo ir bendradarbiavimo, savęs pažinimo, kūrybingumo temomis.


Dalį savo laiko Rūta skiria darbui su jaunimu, o nuo 2013 m. dirba su tėvais – konsultuoja juos ir veda sąmoningos tėvystės grupes. Lektorė yra trijų vaikų mama, tad su tėvais dalinasi ne tik įvairių autorių patarimais, bet ir asmenine patirtimi. Knygos tėvams apie vaikus ir jų sprendimus „Patarti negalima. Pasitikėti“ bendraautorė.

 

Pranešėjo mokymai