Mokymų organizatoriai

am konsultavimas, uab

AM Konsultavimas, UAB

"AM Konsultavimas" įmonė specializuojasi praktinių patyrimų bei koučingo srityje, organizuoja aktyvius mokymus suaugusiems.


back2school, vsi

Back2school, VšĮ

Back2school tai projektas skirtas tiems, kas neturėjo galimybės (ar noro) susipažinti su meno istorija mokykloje.


bagdanskis ilaw, advokatu profesine bendrija

Bagdanskis iLAW, Advokatų profesinė bendrija

Advokatų profesinė bendrija "Bagdanskis iLAW" - specializuota advokatų kontora, teisinių paslaugų rinkoje iLAW išsiskirianti aiškia specializacija įmonių ir darbo teisės srityse bei į klientą orientuo


daar academy

DAAR academy

DAAR academy – tai mokymų, konsultavimų ir asmenio augimo įmonė, kurį turi savo unikalią filosofiją, kurią pritako visose savo projektuose.


daugiavaikiu seimu asociacija mes

Daugiavaikių šeimų asociacija MES

2012 metų rudenį įkurtos Daugiavaikių šeimų asociacijos MES tikslas – suburti darnias, visaverčiais žmonėmis vaikus auginančias gausias šeimas, kurios savo kasdieniais darbais ir poelgiais iškalbingai


derybos.lt

Derybos.lt

Derybos LT organizuoja atvirus bei parengia ir veda vidinius seminarus įmonėse.


digital academy, uab

Digital Academy, UAB

Interneto rinkodaros mokymų ir sertifikavimo centrą „Digital Academy“ įkūrę vieninteliai Lietuvoje „Google“ sertifikuoti lektoriai organizuoja teorinius ir praktinius interneto rinkodaros mokymus.


eurokonsultantu grupe, vsi

Eurokonsultantų grupė, VšĮ

VšĮ „Eurokonsultantų grupė“ – tai profesionalių verslo konsultavimo ekspertų komanda, kuri rinkoje su privačiais bei viešaisiais užsakovais dirba nuo 2004 metų ir yra parengusi daugiau kaip 150 įvaira


fitin

FITIN

UAB „Alfa idėjos ir technologijos“ (FITIN) darbuotojų ugdymo specialistų komanda,vienijanti psichologus, talentų valdymo ir darbuotojų ugdymo specialistus, koučingo specialistus.


galimybiu arsenalas, uab

Galimybių Arsenalas, UAB

Mūsų veikla: organizacijų konsultavimas, tyrimai, įvertinimo centrai, atrankos, psichologiniai-vadybiniai mokymai, paskaitos: asmenybės tobulinimo, tėveliams, mokytojams, auklėtojams, paaugliams.


gyvenimo universitetas lt, vsi

Gyvenimo Universitetas LT, VšĮ

„Gyvenimo Unviersiteto“ rengiami bei filmuojami seminarai aprėpia visas įmanomas mokymų laisvalaikiui, asmenybei bei šeimai sritis, todėl kiekvienam savišvieta ar profesiniu tobulėjimu suinteresuotam


idomi mintis, mb

Įdomi mintis, MB

Mokymų įmonė


judickiene ir partneriai jurex

Judickienė ir partneriai JUREX

Advokatų profesinė bendrija Judickienė ir partneriai JUREX – specializuota verslo teisės advokatų kontora Vilniuje, atstovaujanti klientams verslo ginčuose bei teikianti efektyvius patarimus, kaip jų


lietuvos vaiku ir jaunimo centras

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras – valstybės biudžetinė, pagalbą mokiniui, mokytojui ir mokyklai teikianti švietimo įstaiga.


litexpo

LITEXPO

LITEXPO – parodų verslo lyderis Baltijos šalyse. Ekspozicinis plotas siekia 32 tūkstančius kvadratinių metrų, kasmet organizuojama per 20 tarptautinių parodų, kurios sutraukia arti pusės milijono lank


login

Login

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 70 pranešėjų ir 3000 dalyvių iš viso pasaulio.


login

Login

LOGIN yra didžiausias interneto ir technologijų bendruomenės susibūrimas Baltijos šalyse, kasmet sutraukiantis daugiau nei 80 pranešėjų ir 3500 dalyvių iš viso pasaulio.


mb geltonas karutis

MB "Geltonas karutis"

Modernūs apželdinimo kursai - tiems, kas turi sklypą, užsėjo veją ir nežino, ką daryti toliau; ir tiems, kuriems patinka auginti ir nori sužinoti apie tai daugiau.


medicinos verslo akademija, uab

Medicinos verslo akademija, UAB

MVA yra tarptautinė, į medicinos verslą orientuota konsultavimo kompanija, dirbanti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Lietuvos rinkoje Medicinos Verslo Akademija veikia nuo 2003 m. pavasario.


ovc consulting

OVC Consulting

OVC Consulting - verslo konsultacijų įmonė, sukaupusi daugiau negu 20 metų patirties konsultuojant didžiausias verslo ir viešojo sektoriaus įmones Lietuvoje.


paramos vaikams centras

Paramos vaikams centras

Tai nevyriausybinė organizacija, savo veiklas vykdanti nuo 1995 metų ir kurios misija yra užtikrinti vaikų psichinę gerovę, teikiant profesionalią efektyvią kompleksinę pagalbą vaikams ir šeimoms.


sportininku mokymu centras, vsi

Sportininkų mokymų centras, VšĮ

2011 metų lapkričio 23 dieną įsteigta viešoji įstaiga „Sportininkų mokymų centras“ sėkmingai vykdo savo organizacijos įstatuose numatytą veiklą – teikti paslaugas, susijusias su sportininkų ir treneri


valdymo inovaciju agentura

Valdymo inovacijų agentūra

Probleminėse valdymo situacijose ieškome naujų, kartais šiek tiek netikėtų sprendimų, kad džiugintų ne tik rezultatas, bet ir procesas. Klientams tai padeda rasti naujų galimybių organizacijos viduje ir rinkoje.

Mokymuose ir verslo planavime naudo


verslo poligonas, uab

Verslo poligonas, UAB

"Verslo poligonas" – tarptautinė mokymų kompanija, kuri specializuojasi pardavimo ir lyderiavimo mokymuose, efektyvaus darbo įgūdžių formavime.


verslokursai.lt

VersloKursai.lt

Tai nuotolinių video mokymų platforma, kurioje, bendradarbiaujant su profesionaliais mokymų organizatoriais, konsultantais bei ekspertais pateikiamos verslui aktualūs nuotoliniai video mokymai.


viva persona

Viva persona

„Viva persona“ yra 2005 m. įkurta kompanija, kuri organizuoja naudingus seminarus su vertingais užsienio lektoriais-praktikais.